1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. 2021 Yaz Moda Renkleri Neler Olacak?

2021 Yaz Moda Renkleri Neler Olacak?

2021-yaz-moda-renkleri

 

Aralık ayı ile birlikte 2021 yaz moda renkleri konusunda Pantone tarafından açıklama geldi! Her sene düzenli olarak yeni yılın trendleri hakkında açıklama yapan marka, bu konuda oldukça iddialıdır. Çoğunlukla oluşturulan tahminler ile doğru noktalara değinmesi kişilerin işini kolaylaştırıyor. Bu sayade 2021 yaz modası kısa sürede yakalanıp öncesinde dolap üzerinde değişiklik yapmak da mümkün kılınıyor.

2021 yaz modası renkleri adeta geçmiş senenin kötülüklerini silmesi umuduyla oluşturulmuş gibi! Zaten yaz demek hayat demek, enerji demek, yeni sayfalar demek. Bundan dolayı soluk renkler değil canlı renklerin karşımıza çıkmasına şaşırmamak gerekiyor. 2021 yaz kadın modası belirlenen tonlar üzerinde şekilleneceğe benziyor. Farklı modeller ile kişiler karşılacaktır. Siz de 2021 ilkbahar yaz moda renkleri konusunda meraklıysanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

2021 Yılının Rengi Ne Olacak?

2021 yaz moda renkleri araştırılmasının yanı sıra yılın rengi merak konusu olmuştur. Yıl içerisinde tek bir renge odaklanmak neredeyse çok zordur. Yazın gelmesi ayrı bir heyecan yaşatırken kış ise çoğu zaman boğuk renklere yer vermektedir. Yalnız size bir tüyo verelim! Hem yaz hem kış mutlaka ama mutlaka kullanmanız gereken renk arasında gri bulunuyor. Pantone tarafından bu sene özellikle salgın nedeniyle ortaya koyulan gri renge vurgu yapılıyor.

2021-yaz-moda-renkleri
2021 Yaz Moda Renkleri

Tabi tüm bir yılı tek renk ile sıkıştırmak yersiz olacaktır. Özellikle 2021 moda renkleri Pantone tarafından açıklandıktan sonra renk skalasının ne kadar geniş olduğunu göreceksiniz. Yazın gelmesi demek enerjiyi getireceğindne özellikle kötü bir senenin ardından umudu doğurur. Dolaplarımızda da bol bol bu renklere hakim kıyafetler görmek mümkün olacaktır.

İşte 2021 Yaz Moda Renkleri! 2021 Moda Renkleri Pantone Tarafından Açıklandı!

2021 yaz moda trendleri arasında sık sık göreceğimiz 2021 yaz moda renkleri açıklığa kavuştu. Pantone tarafından üç farklı kategori altında  tam 21 renk açıklandı! Her bir kategori farklı bir anlamı ifade ediyor. Kişiler dilediğince bu renklerin hakim olduğu parçalara dolabında yer verebilmektedir. Ancak marka en temel vurguyu bu renklerin dışında bir alana yaptı.

2021-yaz-moda-renkleri

2020 yılında bilindiği üzere Covid-19 salgınının ağırlıklı geçtiği bir yıl oldu. Dünya genelinde eve kapanmalar, karantinalar uygulandı. Pantone bu durumu griliğin ağır bastığı bir kapalı ortama benzetti. Yaşanılan bu zorlu günlerin sonunda 2021 yazında ise bir güneş doğacağı düşünülüyor. Evet doğru tahmin ettiniz! Gri ve sarı uyumu bu sene en çok karşılanması beklenen ikili renkler arasında bulunuyor. 2o21 yaz modası renkleri arasında siz de dolabınızda yer açmalısınız.

1- Summer Bouquet

2021-yaz-moda-renkleri

2021 ilkbahar yaz moda renkleri arasında çicekleri temsil eden renklerin bulunmaması neredeyse imkânsızdır. 2021 yaz moda renkleri olduğu kadar daha ilkbahar aylarında dahi tercih edebileceğiniz noktalar arasında bulunuyor. Hafif renklenmelerin başladığı bu zaman dilimi  için oldukça uygun renkler gözümüze çarpıyor. Ancak 2021 yaz kadın modası arasında çok canlı durmadığı gibi ilgiyi soft renklerle çekmek isteyenler için dikkat çekici oluyor.

2- Intoxicating

2021-yaz-moda-renkleri

Pastel renklerin havası 2021 moda renkleri arasında yerini alıyor. Hafif bir canlanma olsun ama çok da patlamayan renkler olsun mu istiyorsunuz? O zaman bu durak tam size göre! Limon sarısı, lavanta moru, fıstık yeşili renkler elinizin ilk gideceği renkler olmalı. Tek bir parça ile bütünlük sağlayabileceğiniz gibi beyaz renk ile rengi ön plana da çıkarabilmeniz mümkündür.

3- 2021 Yaz Moda Renkleri| Power Surge

2021-yaz-moda-renkleri

Ve karşınızda 2021 yaz moda renkleri arasında beklenenler! Capcanlı görüntüsü ile resmen yazın tutkusunu bulup hissedeceğiniz renk skalası oluşturulmuş. Enerjinizi açığa çıkarmak ve sıcak günlerde dikkatleri üzerinize çekmek adına en uygun renklerdir. Göz alıcı bir cazibesi olan ve yaz ile bütünleşmiş olan bu renkleri kıyafetlerinizde mutlaka uygulamalısınız. Bu sayede modayı yakalayacaksınız!

2021 Yaz Kadın Modası: Yazın Simgesi Şapkalar!

2021 ilkbahar ve yaz aylarına yaklaşılması ile birlikte dolaplarda ciddi düzenlemeler oluşturulmaya başlandı. Her ne kadar belirli bir kesim salgından dolayı bunun gereksiz olduğunu düşünsene bile! Ancak dikkat edilmelidir ki yapılan araştırmalar salgın ortasında dahi kıyafet noktasında yapılan alışverişlerin arttığı yönünde bilgi vermektedir. Dolap içerisinde yer verilmesi gereken birincil aksesuarlar arasında ise şapkalar yer alıyor.

2021-yaz-moda-renkleri

2021 yaz moda renkleri ile süslenen farklı model şapkalar bulunmaktadır. 2021 ilkbahar ve yaz şapka modelleri arasında görmeye alışık olduğumuz spor şapkalar, hasır şapkalar, kova şapkalar karşımıza çıkıyor. Eskisine nazaran pullar ile süslemeler ön plana çıkıyor. Aynı zamanda senelerin vazgeçilmezi kovboy şapkalarına da yer vermeniz mümkündür! 2021 Pantone Color renklerinin göz önünde bulundurarak soft renkleri parçalarda taşıyabilirsiniz. 2021 İlkbahar aylarında da bir renk ya da daha fazla canlılığı bir araya getirmek mümkün.

2021-yaz-moda-renkleri

Yaz demek kadınlar için bir yandan kilo vermek demektir. Özellikle tüm kış boyu evlerde kalınması hareket ihtimalini oldukça azalttı. Bunun yanı sıra yeme düzenleri de alt üst oldu. Havaların ısınması ile birlikte fazla kilolardan kurtulmaya ne dersiniz? 5 Farklı Yöntem ile En Kolay Kilo Verme yazımızı okuyabilir bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. admin_avatar

    Buradaki renklerin hepsi bana göre birbirine benziyor. Bu renkleri tam olarak kim belirliyor acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir