1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Bakım ve Güzellik
  3. Buse Varol Doğum Kiloları Nasıl Verdi? 2 Hamilelikte Nasıl Zayıfladı?

Buse Varol Doğum Kiloları Nasıl Verdi? 2 Hamilelikte Nasıl Zayıfladı?

buse-varol-dogum-kilolari-nasil-verdi

Buse Varol doğum kiloları ile hem ilk hamileliğinde hem de ikinci hamileliğinde çok konuşuldu. Doğum yaptıktan kısa bir süre sonra kilolarındand doğal şekilde kurtulup fiziğine kavuşan Varol, bu konuda kişilerin merak noktası oldu. Hamilelik gibi komplike bir durumda alınan fazla kilolardan kurtulmak isteyen kadınlar çok sayıdadır. Dikkat edilmediği müddetçe verilmesi zorlaşan bu kilolardan gelin Varol nasıl kurtulmuş birlikte inceleyelim.

2018 yılının Mayıs ayında ünlü şarkıcı ve oyuncu Alişan ile evlilikleri çok konuşulmuştu. Alişan’ın öncesindeki ilişki ile sürekli kıyaslama yapılsa da magazin haberlerine istenen pozları vermeden ilişkilerini sağlam adımlarla yürütmeye devam ettiler. Bu güzel ilişkiyi ilk olarak evlilikle taçlandıran çift sonrasında 2019’da ilk çocuğu Burak, 2021 yılında da Eliz adında kızını dünyaya getirerek mutluluklarını devam ettirdiler.

Buse Varol 2 Hamilelikte Kaç Kilo Aldı? Buse Varol İkinci Hamilelikte Kaç Kilo Aldı?

Uyumlu ve mutlu çiftin kısa sürede çocuklarının dünyaya gelmesi ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle ilk hamileliğinde aldığı kilolarla dikkat çeken Buse Varol, çok kısa sürede hamilelik kilolarından kurtuldu. Bunun üzerine Buse Varol doğum kiloları nasıl verdi, Buse Varol diyeti nedir gibi konular araştırıldı. Güzel oyuncu yaptığı açıklamalarla bu konuya açıklık getirdi.

buse-varol-dogum-kilolari-nasil-verdi
Buse Varol Doğum Kiloları Nasıl Verdi?

Buse Varol, ilk hamileliğinde bebeğinin sağlıklı olması adına beslenmesine çok dikkat etmemiş olsa gerek ciddi kilolar aldı. Burak bebeğe hamileliğinde 32 kilo alan Varol, doğum sonrası hızla hareket ederek kilolarından kurtuldu. 2021’de yaşadığı ikinci hamileliğinde ise kızı Eliz’i doğurduğunda 11 kilo almıştı. İlk bebeğe nazaran daha az kilo alsa da kısa sürede Buse Varol doğum kiloları konusunda azmetti ve yine formuna kavuştu.

Buse Varol Kaç Kilo Doğurdu?

Hamilelik döneminde alınan fazla kilolar neredeyse her kadının karşılaştığı durumlar arasındadır. Özellikle ilk hamilelikte çocuğun sağlıklı olması, yeterli kiloya ulaşması konusundaki düşüncelerden dolayı birçok anne dikkatsiz beslenme sonucu hamileliği yüksek kilolarla sonlandırmaktadır. Bu tarz durumlara ünlü oyuncular ve modeller de düşmektedir. Elbette kötü bir niyet olmaksızın ortaya çıkan bu durum ünlülerin hızlı kilo vermesiyle çok konuşulmaktadır. Buse Varol doğum kiloları konusunda azimli davranışlarıyla da takdiri toplayanlar arasında bulunuyor.

buse-varol-dogum-kilolari-nasil-verdi

Varol, bir alışveriş merkezinde eşi Alişan ile gezerken hamilelikleri hakkında açıklamalar da bulunmuştu. Belirttiğine göre kendisi Burak bebeğini doğurduğunda üç kilo civarında doğurmuştu. Oldukça sağlıklı bir bebek dünyaya getirdikten kısa süre sonra kendisi de eski sağlıklı görünümüne kavuştu. Geçtiğimiz aylarda Eliz’i kucağına aldığında ise kızı 3.75 kilo doğmuştu. Oğluna nazaran daha az kilo alsa da yine de hamilelikten kalan fazlalıkları Buse Varol doğum kiloları vererek kurtuldu.

Buse Varol Doğum Kilolarını Nasıl Verdi? Buse Varol Nasıl Kilo Verdi?

Peki Buse Varol doğum kiloları nasıl verdi? Buse Varol doğum kilolarını nasıl eritti? Elbette güzel oyuncunun hem sosyal medya hem de magazine bu konuda gerekli açıklamalarda bulundu. Takipçi kitlesinin çoğunlukla kadınlardan oluşması bu konuda merakları daha da belirginleştirdi. Kendisi diğer ünlülere nazaran çok dikkatli ve ağır bir diyet yapmadığı gibi dikkat ettiği konular sonucunda çok ciddi kilolarından kısa sürede kurtuldu.

1- Buse Varol Doğum Kiloları Kurtulma Tüyosu: Buse Varol Diyet Listesi

İkinci bebeğini dünyaya getiren Buse Varol eşiyle yaptığı bir alışveriş öncesi magazin habercilerine açıklamalarda bulundu. Çok kısa bir süre önce Eliz bebeğini dünyaya getirdikten sonra fiziğine kavuşan güzel anneye bu konudaki tüyoları soruldu. Kilo verme konusundaki azmine vurgu yapmanın yanı sıra çok hareketli bir hayat yaşadığını da vurguladı. Evde bebeklerle sürekli ilgilenmesinin yanı sıra ev yemeklerini de yapması istediği düzeyde besin değeri almasını sağlıyor. Besinlerini bizzat ayarlaması kısa sürede kilolarından kurtulduğu konusunda açıklık sağlıyor.

buse-varol-dogum-kilolari-nasil-verdi

Oyuncu Buse Varol doğum kiloları olayında en temel farklılığın temel sebebi olarak sabah ve akşam yürüyüşleri olduğunu söylüyor. Sürekli olarak hareket halinde olmasının yanı sıra düzenli olarak sporunu da kesintiye uğratmadan devam ettiriyor. Kritik olan diğer nokta olarak da günde 1.5 ile 2.5 litreye varan su tüketimi bulunuyor. Çok ağır bir diyete girmeden doğal ve sağlıklı yollardan kilo vermeyi kendisi başarmış görünüyor. Kendisine göre hala 7 kilo fazlası da mevcuttur.

Buse Varol Nasıl Doğum Yaptı?

buse-varol-dogum-kilolari-nasil-verdi

Hamilelik sürecinde doğum hakkında görüşlerini doktoruyla sık sık paylaşan ve doktor gözetimlerini aksatmayan Buse Varol, ilk hamileliğinde beklentisi normal doğum olarak belirtmişti. Ancak magazin programına yaptığı açıklamalar sonucunda da öğrenildiği üzere doğumu zorlaşmaya başlayınca acil olarak sezaryen doğuma alındı. 2021 yılındaki ikinci doğumunda herhangi bir sorun yaşamadan kısa sürede sağlıklı bir şekilde kızını dünyaya getirdi.

Buse Varol Doğum Kiloları| Buse Varol Kaç Yaşında?

25 Mart 1990 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Aslen Manisalı olan güzel, küçük yaştan itibaren güzelliği ile dikkat çekti. İlerleyen zamanlarda 2012 Miss Turkey Güzellik Yarışması’na katıldı ve burada adnı daha fazla duyurdu. Kısa süre içinde oyunculuk teklifleri aldı ve oyunculuğa atıldı. Hayatının bir anda değişmesi ile birlikte 2018 yılında Alişan ile hayatını birleştiren güzel oyuncu günümüzde 31 yaşında iki çocuk annesidir.

buse-varol-dogum-kilolari-nasil-verdi

Buse Varol doğum kiloları noktasında gösterdiği azmi ile kilolarından kısa sürede kurtulsa da genel olarak hamilelik kiloları kişilerin dert yandığı bir noktadır. Ailelerin çocuk planlaması sonrası yeterli gördüğü bir zamandan itibaren korunma yollarına başvurduğu bu açıdan bilinmektedir. En yaygın kullanılan yöntemlerden birisi olan spiral taktırma ise kişilerin bazı sorular sormasına yol açmaktadır. Kilo aldırması da bu noktalardan sadece birisidir. Spiral Kilo Aldırır mı? 4 Farklı Spiral Faydası yazımıza bakarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap