İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Bakım ve Güzellik
  3. 1 Haftada Hande Erçel Nasıl Kilo Verdi?

1 Haftada Hande Erçel Nasıl Kilo Verdi?

hande-ercel-nasil-kilo-verdi

Geçmiş zamanlarda fazla kilolarıyla gündeme gelen Hande Erçel nasıl kilo verdi? 1 hafta gibi çok kısa sürede 5 kilo veren güzel oyuncu, istediği forma kavuştu. Ünlü olma serüveni modellikten oyunculuğa geçen güzel oyuncu sosyal medyada fazla kilolarıyla gündem olmuştu. Öyle ki, sosyal medya fenomenleri çok çirkin bir tabir ile kendisinden bahsetti. Süreç mahkeme ile sonuçlandı.

Hande Erçel nasil zayifladi konusunda kendisine gelen bu kötü yorumlar etkili oldu. Özellikle oyunculuk hayatına atılması ile birlikte hedeflediği rollerde yer alabilmek ve giderek başarılı olmak için fiziğine oldukça dikkat etti. Hali hazırda güzelliği bulunan oyuncu fiziğindeki değişim ile ünlüler camiasında ve takipçileri arasında tüm takdirleri de topladı.

1 Haftada 5 Kilo: Hande Erçel Nasıl Kilo Verdi?

Hande Erçel bir dönem Loreal Paris’in reklam yüzü olmuştu. Reklam anlaşması neticesinde kendisinden dans gösterisi istenmiş bu isteği de başarılı bir şekilde yerine getirdi. Ancak bu reklamın ortaya çıkması dans performansından çok kilolarının konuşulması ile son buldu. Tüm bu yorumlar karşısında kendisi sağlıklı beslenmeye yöneldi. Peki Hande Erçel nasıl kilo verdi? Yazının devamında güzel oyuncunun sırlarına ulaşabilirsiniz.

1- Hande Erçel Diyeti 2020 Yılına Damga Vurdu!

Hande Erçel kilo verdi haberleri 2020 yılında resmen manşetlerde yerini aldı! Güzel oyuncu yaptığı hırs, sağlıklı olma arzusu ile inanılmaz bir hayata başladı. Kendisinin sıfırdan yeni bir hayata başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Halbuki diyet listesi denildiğinde çok ağır beslenmeler akla gelse de kendisi çok basit değişimlerle istediği fiziğe kavuştu.

hande-ercel-nasil-kilo-verdi

Hande Erçel diyeti 2020 yılında kendisine fayda sağlasa da 2021 yılı itibari ile hem kadınlara hem de erkeklere yol gösterici nitelikler taşıyor. Zorlanmadan sadece birkaç değişiklik ile sizler de istediğiniz fiziğe kavuşabilirsiniz. Güzel oyuncu Hande Erçel örnek alınarak, istek ve arzu olduğu müddetçe zayıflamanın mümkün olduğu kesin bir gerçek olarak gözler önüne seriliyor. Dilerseniz Hande Erçel nasıl zayıfladı konusuna yavaş yavaş adım atabilirsiniz.

2- Hande Erçel Beslenme Programı Nedir? İşte Hande Erçel Diyet Listesi!

Hande Erçel gerek diyetisyenlerin önerisi gerekse kendi istekleri doğrultusunda kendisinin uygulayabileceği bir beslenme programı oluşturdu. Hande Erçel beslenme programı içinde:

  • Protein ağırlıklı beslenme,
  • Karbonhidratın olmaması,
  • Şekersiz beslenme,
  • Yeşil elma tüketimi,
  • Bol bol tarçınlı su tüketimi bulunuyor.

Hande Erçel nasıl zayıfladı sorularına verilebilecek en önemli adımlardan birisi de spordur. Güzel oyuncu hayatındaki zayıflamaya yönelik bu değişimi sporla ciddi anlamda desteklemiştir. Ağır set koşulları dışında özel hayatında bulduğu tüm fırsatlarda kendisini spora adamış durumdadır. Fitness gibi ağır sporlar değil, pilates ile devamlılık sağlıyor. Geçmiş zamanda spor salonunda bulunmayan oyuncu Kerem Bursin’in ısrarı ile spor salonuna da yazıldı.

3- Hande Erçel Yeşil Elma Diyeti

Yeşil elma diyette bulunan bireylerin ciddi anlamda istenen sonucu almasında etkili olan bir meyvedir. İçeriği neticesinde kırmızı elmaya nazaran daha az şeker içerir. Aynı zamanda kişilerin uzun süreli tokluk yaşamasına sebep olmaktadır. Hande Erçel kilo verdi konusunda en etkili olan unsur kendisinde belirttiği üzere yeşil elma olmaktadır. Sizler de tok olmak, yağ yakımı olayını hızlandırmak istiyorsanız diyet listesi içinde yer vermelisiniz.

hande-ercel-nasil-kilo-verdi
Hande Erçel Nasıl Kilo Verdi?

Hande Erçel, verdiği bir röportaj sırasında meyve yemeği çok sevdiğini dile getiriyor. Yeşil elmayı diyet içine entegre etmek onun için zor olmasa gerek! Yeşil elmayı özellikle kahvaltı öncesi aç karnına ve ara öğün olarak tükettiği biliyor. Hande Erçel nasıl kilo verdi konusunda yardımcı olan bir diğer unsur ise protein ağırlıklı beslenmesi olmuştur. Et ve balık tüketimine fazlaca yer vermiştir.

4- Hande Erçel Nasıl Kilo Verdi| Hande Erçel Ketojonik Diyet Nedir?

Hande Erçel nasıl zayıfladı konusunda bu başlığa değinmeden önce ketojonik diyet nedir değinmek gerekiyor. Ketojonik diyet, kişilerin karbonhidratı azami sınırda aldığı bilinmektedir. Karbonhidratı tamamen hayattan çıkarmak doğru olmayacaktır. Çünkü karbonhidrat enerji sağlar, farklı faydaları vardır. Bu faydaları elde etmek amacıyla mutlaka alınmalıdır ancak fazlası da kilo olarak kalacaktır.

hande-ercel-nasil-kilo-verdi

Ketojonik diyet Hande Erçel nasıl kilo verdi konusunda en önemli aşamalardan birisi oldu. Şeker ve karbonhidrat besinlerini ağırlıklı olarak hayatından çıkardı. Tatlı sevdasına da son verse de arada kaçamakları oldu. Karbonhidratı dengeleyici bir şekilde diyet listesine entegre etti. Karbonhidrattan çok balık ve kırmızı et tüketti.

Hande Erçel Eski Hali Nasıldır?

Hande Erçel kilo verdi haberleri sonrası en çok paylaşılan görseller arasında tabii ki eski halleri yer aldı. 2020 yılı ve öncesinde Hande Erçel eski hali balık etliydi. Özellikle reklam anlaşmalarında kilolu halleri dikkat çekse de güzelliği her zaman vardı. Olumsuz haberler kendisinin moralini bozmaktansa motivasyon olarak döndü ve ciddi bir değişime gitti.

hande-ercel-nasil-kilo-verdi
Hande Erçel Eski Hali

Eski hali incelendiğinde kendisinin yanak, basen ve karın çevresinde kilosunun biriktiği görülmektedir. Özellikle surat çevresinde yanaklı olmaya meyilli olan bir yapısı olan güzel oyuncu, zayıflamasıyla birlikte güzelliğine güzellik kattı. İnanılmaz bir şekilde değişmesi ile birlikte kendisine gelen dizi teklifleri de aralıksız devam etti. Sosyal medyada sadece Türkler değil uluslararası alanda da kendisini duyurmayı başardı. Hatta ününün bu derece yayılması Hande Erçel nasıl kilo verdi konusunda geniş çapta tartışılmasına sebep oldu.

Hande Erçel Nasıl Kilo Verdi? Hande Erçel Kaç Kilo Verdi?

hande-ercel-nasil-kilo-verdi

Hande Erçel nasıl kilo verdi konusu kadar Hande Erçel kaç kilo verdi meselesi magazin dünyasını çok meşgul etti. Kendisi başlattığı yaşam değişikliği ile çok kısa sürede bunun meyvelerini yemeğe başladı. 1 hafta gibi çok kısa bir süre içerisinde vücudunda ve yüzünde değişmeler meydana geldi. 1 haftada tam 5 kilo vererek 55 kiloya düştü! Güneşin Kızları dizisi için kilo verme konusunda oldukça ciddi adımlar attı ve hedefine ulaştı.

Hande Erçel Kaç Yaşında?

hande-ercel-nasil-kilo-verdi

Güzel oyuncu Erçel, 24 Kasım 1993 doğumludur. Balıkesir’in güzel ilçesi Bandırma’da dünyaya gelmiş ve çocukluk yıllarını ilk olarak burada yaşamıştır. Günümüzde 28 yaşında olan güzel oyuncu, ilk olarak Türkiye’de düzenlenen güzellik yarışmaları ile adını duyurdu. Daha sonra Çalıkuşu, Güneşin Kızları ve Sen Çal Kapımı gibi farklı dizilerde rol aldı. Rol aldığı dizilerdeki fiziksel değişimi Hande Erçel nasıl kilo verdi sorularına sebep oldu.

Hande Erçel Kaç Dil Biliyor?

Hande Erçel verdiği kilolar dışında özel hayatı ile de merak ediliyor. Kendisini sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen genç oyuncu gerek oyunculuk alanında gerekse dans alanında gündeme geliyor. Merak edilen bir diğer konu ise kaç dil bildiği yönünde olmaktadır. Ana dili dışında oyuncunun İngilizce dersi almaya başladığı bilinen bilgiler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra sanat dallarına da ilgisi oldukça büyüktür.

 

Hande Erçel nasıl kilo verdi konusuna değindiğimiz bu yazıda her zayıflamak isteyene özel bilgiler mevcuttu. Sizlerde gerek karbonhidrat dengesini koruyarak gerekse yeşil elma tüketerek kısa sürede kilo verebilirsiniz. Ancak kimi kilolar vardır ki verilmekte oldukça zorluk çekilir. Bu gibi durumlarda tüp mide ameliyatına başvurulur. Tüp Mide Ameliyatı Nedir? 2021 Tüp Mide Ameliyatı Fiyatları yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap