1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. 2020 Yılına Damga Vuran Dizi Sadakatsiz Hangi Gün Hangi Kanaldadır?

2020 Yılına Damga Vuran Dizi Sadakatsiz Hangi Gün Hangi Kanaldadır?

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

2020 yılında yayınlanmaya başlayan kanalın en başarılı dizileri arasındaki Sadakatsiz hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Konusu ile merak uyandıran ve milyonlarca kişi tarafından izlenen dizidir. Birbirinden değerli oyuncuları ile dizinin kalitesi de gün geçtikçe artmaktadır. İçerisinde gerçeklik barındırması ise özellikle kadın izleyicilerin dikkatini çekmektedir.

Sadakatsiz Konusu Nedir?

Sadakatsiz, konusu ile izleyicilerin oldukça dikkatini çekmiştir. BBC tarafından oluşturulan Doctor Foster uyarlaması olan dizi, oldukça sürükleyicidir. Kanalın yeni dizisi Sadakatsiz senaryo konusunda değişiklik de yapmaktadır. Başta mutlu bir aile tablosu ile kişileri karşılayan durum gün geçtikçe tamamen karışmıştır. Başarılı Uzman Doktor Asya, ailesine oldukça değer veren bir kadın rolünde yer alır.

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir
Sadakatsiz Hangi Gün

Asya’nın başından geçen olaylar ise diziye heyecan katmakta ve sıklıkla Sadakatsiz hangi gün sorusunun sorulmasına sebep olmaktadır. Başrollerinde Cansu Dere yani Asya, kocası Volkan ile mutlu bir vakit geçirmektedir. Bir tane de oğulları bulunmaktadır. Zaman geçtikçe kocası Volkan da farklılıklar sezen kadın, işin ucunu bırakmadan delillerin peşine düşer. En sonunda aldatıldığını öğrenir.

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

Sadakatsiz dizisinde aldatma ve drama üzerine bir dizi olmamakla birlikte tamamen bir intikam ve entrika dizisidir. Asya’nın ipuçlarını birleştirerek Volkan’a gerçekleri sunması ile sular iyice karışır. Volkan bu durum karşısında sessiz kalmayarak hamleler yapar. İlerleyen zaman içerisinde Volkan sevgilisi ile evlenir ancak bununla da kalmayacaktır. Dizinin ilerleyen günlerinde Volkan’ın şahit olunacağı birbirinden farklı olayları bulunur.

Sadakatsiz Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

Dizi yılların televizyon kanalı olan Kanal D üzerinden seyircileri ile buluşurken Sadakatsiz hangi gün yayınlanıyor Çarşamba ile cevap bulmaktadır. Çarşamba günleri güçlü rakipleri olmasına rağmen dizi oldukça sevilmiştir. Sıkı bir takipçi kitlesini kısa sürede elde etmesi ile birlikte başarılı rayting puanlarını almaktadır. Bu da dizinin kolay kolay final yapmayacağı düşüncesini ortaya çıkarıyor.

Sadakatsiz Oyuncuları Kimlerdir?

Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu oldukça geniştir. Farklı dizi ve filmlerde kendisini kanıtlamış farklı oyuncuları bünyesinde toplamıştır. Asya karakterini canlandıran Cansu Dere ve Volkan karakteri ile tanınan Caner Cindoruk şüphesiz en büyük dikkati üzerine toplayan kişiler olmuştur. Yansıttıkları karakterlerle oldukça fazla özdeşleşerek seyircilerin karşısına çıkmaktadırlar.

1- Cansu Dere (Asya)

Başrol oyuncusu olarak bulunan Cansu Dere, Sadakatsiz hangi gün sorularının sıklaşmasında şüphesiz en etkili isim olmuştur. Asya rolü ile bir yandan kadınların intikamını alma konusunda iddialıyken bir yandan ise çocuğunu korumaya çalışan duygusal bir anne rolündedir. Şeytanın aklına gelmeyecek planlarıyla izleyicileri ters köşeden vurmaya da devam etmektedir.

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

Sadece aile ortamında izlenmeyen Asya aynı zamanda başarılı bir özel hastanenin başhekimi olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Başarılı doktor iş hayatında tanıştığı arkadaşları ile kimi zaman yakınlaşırken kimi zamanda iş konusunda da onlarla yarışmaktadır. Hayatı genel itibariyle savaş ortamında desek yeri var.

2- Caner Cindoruk (Volkan)

Her ne kadar ilişkinin başında ‘aşk adamı’ olarak görülse de gerçek yüzü sonrasında ortaya çıkıyor. Sadakatsiz hangi gün yayınlandığı konusunda bilgi verdikten sonra Volkan’dan bahsetmemek olmaz. Geçen zaman içerisinde eşi Asya’ya olan ilgisini kaybeden adam ayrılmak yerine aldatmayı seçiyor. Bundan sonra ele verdiği bilgiler ile yakalanmaması imkânsız olan Volkan son çareyi her şeyi kabullenmekte buluyor.

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

Her ne kadar her şeyi açık açık dile getirse de durumlar istediği gibi gitmeyecektir. Sevgilisi Derin hamile kalır. Aynı zamanda Asya’nın şeytani planı ile Derin’in ailesi Volkan’dan hamile olduğunu öğrenir. Haberin duyulması ile birlikte Volkan zorunlu olarak Derinle evlenir. Mutlu bir aile olduklarını yansıtmaya çalışsa da durum pek de öyle olmayacaktır.

3- Sadakatsiz Hangi Gün| Melis Sezen (Derin)

Dizinin belki de en sevilmeyen karakterleri arasında Derin gelmektedir. Melis Sezen tarafından canlandırılan karakter, Volkan’ın başta sevgilisi olarak karşımıza çıkar. Zengin bir ailenin tek kızı olan Derin, Volkan’ın kendisine aşık olduğundan son derece emindir. Öyle ki Asya’dan tamamen nefret eder. Sonrasında hamile kaldığını öğrenince tek çıkış yolunu evlilikte görür.

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

Asya- Volkan çiftinin Derin’in ailesine yemek için geldiği akşamda ortalık tamamen karışır. Derin, Volkan’ın Asya’dan bir an önce ayrılmasını beklerken Volkan o kadar da aceleci davranmaz. Asya ise arkada çoktan planlarını kurmuştur. Derin’e yemek masasında unutamayacağı bir planı oynamaya başlar. Derin bu durum sonrasında yıkılır ve tamamen Volkan’a tutulmaya başlar.

4- Yeliz Kuvancı (Bahar)

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

Dizi de eşi tarafından aldatılan ve Sadakatsiz hangi gün yayınlanıyor sorusunun sorulmasında etkili olan diğer güzel oyuncu Yeliz Kuvancı’dır. Dizi de Bahar karakterine hayat verir. Volkan’ın çocukluk arkadaşıdır. Mert ile evlidir ancak Mert pek de istediği şekilde kocalık kendisine yapmamaktadır. Volkan, Mert ve Bahar’ın arkadaşlığı birbirine çok yakındır.

sadakatsiz-hangi-gun-hangi-kanaldadir

Sadakatsiz dizinin tüm kadınları güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Televizyon ve sosyal medya önünde bulunan ünlüler farklı yöntemleri ile güzelliklerini sağlamaktadır. Ünlülerin güzellik yöntemlerini hiç merak etmiş miydiniz? İşte 5 Türk ve 5 Yabancı Ünlülerin Güzellik Sırları yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir