1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş Fikirleri
  3. Romantik Gün Yaklaşıyor: 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Önerisi!

Romantik Gün Yaklaşıyor: 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Önerisi!

sevgililer-gunu-hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça sevgililer günü hediyeleri konusunda araştırmalar başladı. Birbirinden farklı seçenek ve kategorilere sahip hediyeler bulunuyor. Kimi kişiler kişisel hediyelere önem verirken kimisi için bugün çok da önemli olmadığından ‘normal’ hediyeler tercih ediliyor. Sizler için hazırladığımız listeye göz atarak 14 Şubat hediye derdinden kurtulabilirsiniz!

Birbirinden Güzel 9 Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkek sevgiliye hediye ve Sevgililer Günü hediyesi bayan için öneri değişmektedir. Genellikle belirli hediyeler cinsiyetlere göre ayrılsa da ortak olarak alınabilecekler de mevcuttur. Sevgililer günü hediyeleri nelerdir?  Erkek ya da kadın fark etmeksizin bakabileceğiniz hediye listesi sizler için özel hazırlandı! Sevgiliye hediye arayanların yazı sonuna kadar bakmasını öneriyoruz.

1- Akıllı Saatler

Klasikleşmiş olarak sevgililer günü hediyeleri arasında özellikle erkekler için saatler bulunmaktadır. Ancak saat sevgililer günü hediyesi bayan için de oldukça uygundur. Üstelik teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kişiler daha kullanışlı ve akıllı saatlere yönelmiştir. Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan akıllı saatler birbirinden farklı işlevleri yerine getirebilmektedir.

sevgililer-gunu-hediyeleri
Sevgilier Günü Hediyeleri

Uygun fiyatlı ancak uzun ömürlü kullanım isteyen kişiler için Xiaomi Mi Band 5 çok iyi bir seçim olacaktır. Saat spor aktiviteleri ölçerken aynı zamanda telefonla bağlantı sağlandığında birçok bildirimi anında göstermektedir. Zarif bir yapısı olması ile kişilerin bileğine çok iyi oturmaktadır. Apple Watch serisi aynı şekilde kişilere güzel bir örnek oluşturabilir. Kişiselleştirme imkânı bulunduğundan kişiye özel hediyeler arasında yer alır.

2- Aroma Nemlendirici

sevgililer-gunu-hediyeleri

Yaratıcı sevgili hediyeleri arasında kesinlikle aroma nemlendirici sevgililer günü hediyeleri listesi arasında bulunmalıdır. Özellikle sevgiliniz kokulara karşı hassas ve ilgili ise 14 Şubat hediye konusunda sorununuzu çözmüşsünüz demektir. Aroma nemlendiriciler içerisine konulan aromalar sayesinde ortamda oldukça güzel kokular bırakmaktadır. Dinlendirici ve rahatlatıcı bir etkisi bulunur.

3- Elektronik Aletler

Oldukça geniş bir kategoriye sahip bu alanda gerek sevgililer günü hediyesi erkek gerekse kadınlar için fikirler elde edilebilir. Erkek sevgiliye hediye için oldukça uygun bir alan elektronik aletler köşesidir. Oyun sever bir sevgiliye sahipseniz ve bütçeniz de uygunsa oyuncu bilgisayarları, işlemcisi iyi bir telefon alabilirsiniz.

sevgililer-gunu-hediyeleri

Oyun dışında ise güvenliğine düşkün bir alan isteyen bireyler için elektronik aletler arasında bulunan 360 derece dönen kameralar bir bakıma işinizi görecektir. Eğer hedefiniz aktif kullanılabilecek bir hediye ise mutlaka bu alana bakmak da fayda var. Tabletten bilgisayara ve telefona kadar çeşitlilik mevcuttur.

4- Nostalji Sevenlere Sevgililer Günü Hediyeleri: Gramafon!

sevgililer-gunu-hediyeleri

Nostaljiyi sevenler için sevgililer günü hediyeleri arasında bulundurabileceğiniz bir öneri: Gramafon! Gramafon eşliğinde romantik anlar yaşanabilir, eğlenceli anlarınıza hareketli eski şarkılarla eşlik edebilirsiniz. Orijinal gramafon alacak bütçesi olmayanlara ufak dekoratif hediyelikler de mevcuttur. Minyatür şekilde oluşturulan bu ufak parçalar karşınızdaki kişi için 14 Şubat hediye için iyi bir tercih olabilir.

5- Anı Ölümsüzleştirmek İsteyenlere Fotoğraf Makinesi!

sevgililer-gunu-hediyeleri

Fotoğraf makinesi denilse de öyle profesyonellerinden düşünmeyin. 14 Şubat Sevgililer Günü için Instax olarak satılan ve çoğu kişi için yaratıcı sevgililer günü hediyeleri arasında bulunabilecek bir parçadır. Instax fotoğraf makinesi sayesinde her anınızı ölümsüzleştirmeniz mümkündür. Sadece anlık bir hediye değeri olmadığı gibi biriktirilecek zamanlar için oldukça makul bir hediyedir. Fiyatları da oldukça uygundur. Sevgililer günü hediyesi- Ekşi Sözlük bünyesinde de bahsedilmektedir.

6- Oyun Konsolları

sevgililer-gunu-hediyeleri

Sevgililer günü hediyeleri arasında erkekler için en yakışacak hediyelerden birisidir. Ancak kimi kadınlar hatta evliyseniz aileniz için vazgeçilmez bir parça olabilir. Eğlenceli anlarınıza yenilerini eklemek ve eğlenirken de unutulmayacak zamanlar kazanmak istiyorsanız listede yer verebilirsiniz. Birbirinden farklı oyun konsolları sevgililer günü hediyesi erkek için fikirler başlığı altında toplanabilecek bir parçadır.

7- Eğitim Hediyesi

sevgililer-gunu-hediyeleri

Farklı, yaratıcı ve aynı zamanda işlevsel hediye aranlar için en uygun 14 Şubat hediye eğitim hediyesi olacaktır. Online ücretli bir şekilde gerçekleştirilen eğitimleri sevgiliniz için hediye alabilirsiniz. Uzun zamandır dil, web tasarım, kodlama gibi birbirinden farklı eğitimleri almak isteyen bir eşiniz varsa Udemy eğitimlerine mutlaka bakmalısınız. Erkeğe hediye olarak da verilebilecek hediyeler arasındadır.

8- Sanal Gözlük

Eğlencesine düşkün bireyler için sevgililer günü hediyeleri arasında son yılların vazgeçilmezi sanal gözlük alınabilir. Sanal gözlükler oyun konsolları ve telefonlara bağlanarak oyun içerisinde farklı deneyimler elde etmeyi sağlamaktadır. Üstelik sevgilinizin hiç olmadığı kadar mutlu ve şaşkın oluşuna tanık olabilirsiniz!

sevgililer-gunu-hediyeleri

Erkek sevgiliye hediye kategorisine alınabilecek hediyelerden sadece birisidir. Ancak sadece erkekler kullanacak diye bir kaide yok! Kadınların da pek tabi kullanıp eğlenebileceği hediyelerden birisidir. Oyunlara karşı ilgisi olan çiftlere öneriler arasında en başlarda yer alması gereken ürünlerdendir. Mutlaka göz atmalı ve karar verip sepete ekle demelisiniz.

9- Kişisel Bakım Eşyaları

Kişisel bakım günlük olarak en çok gerçekleştirilen durum olduğundan sevgililer günü hediyeleri arasında yerini alır. Günlük olarak kullanabileceği saç tarağından diş fırçasına, saç düzleştiricisine varana kadar çeşitli ürünler bulunur. Hem kadına hem de erkeğe hediye olarak sunulabilmektedir. Hediyenin işlevsel olması ve kullanılabilir olmasına dikkat eden kişiler için göz atılması gereken kategoriler arasında kişisel bakım eşyaları bulunur. Tek bir hediye almak yerine kişiye özel hediye sepeti de oluşturulabilir.

sevgililer-gunu-hediyeleri

Sevgililer gününde sevgilinizi şımartmak en doğal hakkınız peki ya kendiniz? Yapacağınız birkaç maske ve kişisel bakımlarla şımartılmayı hak ediyorsunuz! Pirinç unu maskesi ile cildinizi ışıl ışıl yapmanız ve istenmeyen durumlardan kurtulup 14 Şubat için hazırlanmanız da mümkündür. Pirinç Unu Maskesi Nedir, Faydaları Nelerdir yazımıza bakarak bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap