1. Ana Sayfa
 2. Alışveriş Fikirleri
 3. 14 Şubat Sevgililer Günü İndirimi ile Hediye Almaya Ne Dersiniz?

14 Şubat Sevgililer Günü İndirimi ile Hediye Almaya Ne Dersiniz?

sevgililer-gunu-indirimi

14 Şubat’ın yaklaşması ile birlikte sevgililer günü indirimi birçok sitede oluşmaya başladı. Sevgilisini alacağı hediyeyle mutlu etmek isteyenler sevgililer günü indirimi ne zaman sorusunu sıklıkla soruyor. Günün giderek yaklaşması ile birlikte internet üzerinden tercih edebileceğiniz birçok marka yüksek miktarda indirimlerini oluşturdu. Kolayca faydalanabileceğiniz indirim sitelerini sizler için derledik!

Sevgililer Günü İndirimi 2021 Faydalanabileceğiniz Siteler

Sevgililer günü hediyesi birçok kişi için önem taşır. Her ne kadar sevgi ve aşk tek bir günle ölçülemese de hediye alınması kişileri mutlu eder. Erkek ve kadınlara yönelik hediye çeşitleri farklılaşmaktadır. Markalarda bu yönde çeşitliliğini giderek arttırır. Günün yaklaşması ile beraber sevgililer günü indirimi ne zaman başlar, hangi sitelerde indirim var konusu araştırıldı. Aktif olarak yararlanabileceğiniz birçok site bulunur.

1- MediaMarket İndirimleri

Teknolojik aletlerin satış noktası olan MediaMarket 14 Şubat indirimleri 2021 yılında da aktif olarak yer almaktadır. Özelikle erkeğe sevgililer günü hediyesi için en uygun siteler arasında yer alıyor. Birden fazla kategori içerisinde indirimler oluşturulmuştur. Mevcut kategoriler:

 • Telefon,
 • Kişisel bakım,
 • Aksesuar,
 • Televizyon,
 • Kahve makineleri,
 • Bilgisayar,
 • Isıtıcılar,
 • Süpürgeler olmaktadır.
sevgililer-gunu-indirimi
Sevgililer Günü İndirimi

Sevgililer günü indirimi siteler üzerinde belirli günler için sınırlı olmaktadır. Site üzerinde indirim 6-7 Şubat olarak yansıtılsa da birkaç gün süreyle indirimin oluşturulması beklenmektedir. Sizler de kadın ve erkeğe sevgililer günü hediyesi almak isterseniz siteyi gezebilir, mevcut indirimlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

2- Teknosa

Teknolojik ağırlıklı tercih yapmak isteyenlerin sevgililer günü indirimi için faydalanabileceği noktalardan birisidir. Sevgililer günü indirimi telefon kampanyaları 2021 ile ihtiyacı olanlar, almak isteyenler tarafından rahatlıkla değerlendirebilir. İndirimlerden sevgilisi olmayanlar da elbette faydalanabilir. Farklı kategoriler altında bulunan indirimler de kadın ve erkek için ayrılmış hediye önerileri bulunmaktadır.

sevgililer-gunu-indirimi

Teknosa, sevgililer günü indirimi konusunda belirli bir tarih kısıtlaması belirtmemiştir. Ancak kategori oluşumu kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır. Sevgililer günü hediyesi bayan, erkek ayrı ayrı inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra site içerisinde alt kısımda fiyatlandırmalar ayrılmıştır. 750 TL altı, 750-1500 TL arası ve 1500 TL üstü hediyelere tek tıkla erişebilmek mümkündür.

3- Trendyol

Sevgililer günü telefon kampanyaları 2020 yılı içerisinde en çok tercih edilen sitelerden birisidir. Özel günler içerisinde Trendyol kendi bünyesinde çok fazla indirimler oluşturur. Hatta özel günler dışında dahi aylarda yapılan indirimlere sıklıkla internette ve televizyonda denk gelmek mümkündür. Sevgililer günü kampanyaları 2021 içinde oldukça iddialı indirim oranları ile müşterilerinin karşına çıkmaktadır.

sevgililer-gunu-indirimi

Trendyol sevgililer günü indirimi için oldukça güzel bir sistem oluşturmuştur. Site içerisinde doğru hediyeyi seçebilmek adına kategorileştirmeler oluşturulmuştur. Öncelikle kime hediye alacağınıza dair kadın/erkek şeklinde seçim yapmalısınız. Daha sonra alt kısımda kişinin beğenisi anlamak için kişiselleştirilmeye gidilmiştir.

sevgililer-gunu-indirimi

İkinci alanda ‘Sevgilin nasıl birisi?’ sorusu kişileri karşılamaktadır. Bu alan içerisinde birden fazla kategori bulunur. Altta kategoriler arasında:

 • Stil sahibi,
 • Sportif,
 • Teknoloji meraklısı,
 • Aksesuar seven,
 • Bakımına düşkün gibi değişik kategoriler bulunur.

Trendyol sevgililer günü indirimi ne zaman başlar 2021 sorusu sıklıkla araştırıldı. İndirimlerine güvenen ve bu yönde satın almak isteyenler site içerisinde inceleyebilir.

4- N11 İndirimleri

sevgililer-gunu-indirimi

N11, 11 Kasım indirimi ile bilinen bir sitedir ve sevgililer günü indirimi için de kampanya oluşturmuştur. Site içerisinde indirimler diğer siteler gibi farklı kategorilerde oluşturulmuştur. Site altına gidildiğinde sol tarafın kadın sağ tarafından erkek hediyeleri için ayrıldığı görebilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak hediye rehberi, kampanyalı ürünler, indirimde olan markalar ve sepette indirim gibi birden fazla imkân bulunmuştur.

5- Sevgililer Günü İndirimi: Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti, günlük yaşam i%7erisinde birden fazla ihtiyaç ve hediyenin karşılanabileceği bir siteedir. 14 Şubat indirimleri 2021 yılı kapsamında da farklı kategorilerde imkânlar sunmuştur. Çiçek ismiyle anılsa da çiçek dışında fazlasıyla seçenek bulunur. Kadın ve erkeğe göre farklı hediyelere sahiptir. Bütçe olarak farklı genişlikte tercihlere yönelim kolaylıkla sağlanabilir.

sevgililer-gunu-indirimi

Sevgililer günü indirimi sayesinde yararlanabileceğiniz siteleri sizler için aktardık. Asıl sorun genel olarak hangi hediyenin alınacağı yönünde olmaktadır. Özellikle erkeklere yönelik hediyelerin kısıtlı olması bu noktada bireyleri zor bir duruma düşürür. Ancak sizler için hazırladığımız rehber niteliğindeki yazı oldukça rahatlamanızı sağlayacak! Romantik Gün Yaklaşıyor: 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Önerisi yazımıza bakabilirsiniz. Bu sayede rahatlıkla sevgiliniz için hediyeyi seçebilir ve sevgilinizi dilediğinizce mutlu edebilirsiniz!

 

 

 

Yorum Yap