1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Ücretsiz Youtube Mp3 İndirme Sitesi Nelerdir?

Ücretsiz Youtube Mp3 İndirme Sitesi Nelerdir?

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Youtube günümüzde en çok kullanılan video sitelerinden birisidir ve birçok kişi ücretsiz Youtube mp3 indirme sitesi araştırmaktadır. Video görüntülerin bulunduğu bu site, uygulama üzerinde her zaman video ihtiyacı olmamaktadır. Aksine birçok birey başta şarkılar olmak üzere birçok videoyu mp3 formatında telefonunda ya da bilgisayarında taşımak istemektedir. Mp3 indir seçenekleri değerlendirilerek ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Youtube videolarını mp3 indirmek için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Youtube Mp3 İçerikler Nasıl Elde Edilir? Youtube Mp3 İndir Seçenekleri Ücretsiz mi?

Videolar mp4 formatı ile kişilere ulaştırılmaktadır. Mp4 formatında bulunan parçanın video kaydı olduğu anlaşılmakla birlikte ses kaydına göre daha fazla yer kaplamaktadır. Günümüzde birçok telefonun hafızası gelişmiş olsa da daha az yer kaplamak isteyen bireyler mp3 Youtube donusturucu mp3 indirme programı kullanmaktadır. Mp3 formatının nerede kullanılacağına ve hangi yöntemlerle ilerlemek istenildiğine göre değişiklikler mevcut olacaktır.

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir
Youtube Mp3 İndirme Sitesi

Mp3 indir seçenekleri parçanın alınacağı siteye göre değişiklik göstermektedir. Çoğu şarkı dinleme uygulamasının ücretli olduğu şu günlerde Youtube üzerinde beğendiğiniz herhangi bir videoyu mp3 formatında elde edebilirsiniz. Youtube mp3 indirme sitesi sayesinde müzik indirme işleminizi hem bilgisayar hem de telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Elbette bilgisayar kullanımı için Youtube mp3 indirme programı full olarak sunulmaktadır. Temin edilecek Youtube mp3 indirme programı pc üzerinde indirmeyi kısa sürede mümkün kılar. İzlediğiniz youtube videolarını mp3 formatına getirmek için youtube dönüştürücü kullanmanız yeterli olacaktır.

Youtube Mp3 İndirme Sitesi Listesi

Youtube üzerinde dinleyip beğendiğiniz herhangi bir parçayı kısa sürede indirmeniz mümkündür. Youtube mp3 indirme sitesi sayesinde sınırsız ve ücretsiz kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayardan dilerseniz telefon üzerinden indirme işlemi yapabileceğiniz gibi internet hızınıza göre birkaç dakika içinde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

1- Mp3 Youtube

Mp3 formatı kullanmak isteyen bireylerin sayısı arttıkça başta Youtube olmak üzere bu konuda siteler geliştirilmiştir. Youtube mp3 dönüştürücü orijinal olarak sunulan bu site üzerinde kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Ücretsiz olması birçok kişinin kolay kullanımını sağlamaktadır. Her yaştan birey indirme işlemleri için rahatlıkla kullanabilmektedir.

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Sitenin en güzel yanlarından birisi ise sadece Youtube mp3 indirme sitesi olarak işlevde bulunmamasıdır. Mp4 formatında bulduğunuz herhangi bir videonun linkini kopyalamanız ile birlikte mp3 indirebilirsiniz. İnstagram, Facebook ya da Dailymation bu siteler arasındadır. 1000’den fazla siteyi desteklemesi ile birlikte kolaylıkla kullanabileceğiniz çok amaçlı bir sitedir.

2- Ytmp3

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Ytmp3 sitesi, Youtube mp3 indirme uygulaması ile kıyaslandığında daha kısa sürede hareket etmektedir. Aynı zamanda uygulamaya nazaran sadece m3 indirme işlemine sahip değildir. Mp3 formatında bulunan ses kayıtlarını da mp4 formatına dönüştürebilirsiniz. Çok kısa sürede işlemi sağlamasının yanı sıra sınırsız indirme kapasitesine sahip olması kullanıcı sayısını giderek arttırmaktadır. Sizler de kolay arayüzü sayesinde rahatlıkla indirme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

3- Youtubemp3cevir.com

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Diğer Youtube mp3 indirme sitesi listesi ile kıyaslandığında daha sade bir arayüze sahip olan bu site üzerinde dilediğiniz videolarınızı dönüştürebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra video linkini belirtilen alana yapıştırmanız yeterli olacaktır. Daha sonra dönüştürme işlemi başlayacaktır. Hızı konusunda da gayet kısa sürede hareket etmektedir. Saniyeler içerisinde indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

4- Flv2Mp3

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Youtube mp3 dönüştürücü sitesi olarak en çok tercih edilen sitelerin başında yer almaktadır. Site görünümü ile oldukça renkli ve iç açıcı olmaktadır. Bunun yanı sıra kullanımı da bir o kadar kolaydır. Sadece mp3 ve mp4 formatını desteklemeyen sitenin kullanım alanı da bu yönden çok genişlemektedir. Çok fazla mp3 indirme sonrasında sitede birkaç hata alabilirsiniz. Dönüştürme yapmadığı takdirde siteyi yenilemeniz ya da 1-2 dakika sonra tekrar denemeniz çözüm olacaktır.

5- Youtube Mp3 İndirme Sitesi| Y2meta.com

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Youtube mp3 indirme sitesi listesinde son olarak ele alınan sitelerden birisi Y2meta.com olmaktadır. Site üzerinde mp3 dönüştürme işleminin nasıl yapılmasını adım adım ele alması bu konuda çok kolaylık sağlayacaktır. Rehber niteliğindeki bu basit adımları izlemeniz ile birlikte indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu site başta olmak üzere diğer sitelerde nasıl dönüştürme yapabileceğinize yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Youtube Mp3 Nasıl Dönüştürülür? Youtube Video Dönüştürücü Kullanım Rehberi

Youtube mp3 indirme sitesi kullanım aşamaları oldukça basit olmaktadır. Bilgisayardan daha kısa sürede işlem yapma imkânına sahip olsanızda telefondan direkt indirme de yapabilirsiniz. Aslında temelde Youtube mp3 indirme programı pc ile Youtube mp3 indirme uygulaması mantığıyla paralel çalışma gösterecektir. Herhangi bir değişiklik olmamakla birlikte tek farkı herhangi bir programı indirmeden direkt site aracılığı ile mp3 formatlarınıza ulaşabilir olmanızdır.

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Videolarınızı ses formatına getirmek için yapmanız gereken sadece birkaç adım bulunmaktadır. Youtube video dönüştürücü kullanımı:

  • Youtube mp3 indirme sitesi açın.
  • Youtube üzerinden indirmek istediğiniz videoyu açın.
  • Telefondan giriyorsanız videonun linkini üst araç çubuğundan kopyalayın.
  • Bilgisayardan giriş yapıyorsanız video üzerinde sağ tıklayın ve video bağlantı linkini kopyalayın.
  • Youtube mp3 dönüştürme sitesine geri dönün.
  • Site üzerinde gösterilen link kısmına kopyaladığınız bilgiyi kopyalamak için sağa tıklayın ve yapıştırın.
  • Dönüştür ya da indir seçeneğine tıklayın.

Youtube Mp3 İndirme Programı Nasıl İndirilir? Youtube Mp3 İndirme Programı Ücretli mi?

Bilgisayarda indirme işlemlerinizi gerçekleştirirken Youtube mp3 indirme sitesi gibi Youtube mp3 indirme programı full indirme seçenekleri sayesinde program kullanabilirsiniz. Youtube mp3 indirme programı pc seçenekleri çok sayıdadır. İndirme işlemi için Googla ya da herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden ‘Youtube mp3 indirme programı’ yazıp araştırmanız yeterli olacaktır.

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir

Güvenilir bulduğunuz bir siteden program bulup indirebilirsiniz. Özellikle Youtube mp3 indirme uygulaması en çok Gezginler.com sitesi üzerinden tercih edilmektedir. Programların tamamı ücretli olmamakla birlikte tamamı ücretsiz olmayabilir. Burada araştırma yaparak ücretli olup olmadığına bakabilirsiniz. Çoğu uygulama ücretsiz olacağından gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

ucretsiz-youtube-mp3-indirme-sitesi-nelerdir
Youtube Mp3 İndirme Sitesi

Youtube kullanım esnasında mp3 indirme başlığı konusunda olduğu kadar reklam engelleme konusu araştırılmaktadır. Videolarda sürekli çıkan reklamlar kimi zaman videoyu izlemeyi çok zorlaştırmaktadır. Ancak bu konuya da hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzdan çözüm bulabilirsiniz. Youtube Reklam Engelleme Mobil 3 Uygulama ile Mümkün yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap