1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş Fikirleri
  3. Birbirinden Güzel 2021 Bikini Modelleri ile Yaza Damga Vurun!

Birbirinden Güzel 2021 Bikini Modelleri ile Yaza Damga Vurun!

2021-bikini-modelleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte 2021 bikini modelleri ile modeller defilelerde yer almaya başladı! Siz de yazın farklılığınızı konuşmak istemez misiniz? İsteğe göre etekli bikini, mayo modelleri ya da büyük beden üçgen bikini tercih edilebilir. Birbirinden farklı bikini modelleri tam olarak sizlere bunu sunacak şekilde tasarlanmış gibi duruyor. Üstelik her bütçeden alabileceğiniz bikinileri farklı markalar aracılığı ile elde etmek de mümkündür. Gelin 2021 bikini modellerini sizlerle inceleyelim.

Çarpıcı 2021 Bikini Modelleri

2021 bikini kuşağı birbirinden renkli, canlı ve aynı zamanda cesur olarak sizlerin karşısına çıkıyor. Defilelerde sergilenen modeller oldukça göz alıcı duruyor. Sadece 2021 yılında değil her dönem kullanabileceğiniz şıklığı da aynı zamanda sizlere veriyor. Penti gibi bilindik markalardan birebir aynısı olmasa da benzer bikini modellerini sizler de bulabilirsiniz.

1- Taşlı Bikini Modelleri

2021-bikini-modelleri
2021 Nikini Modelleri

Moda haftalarında sergilenen 2021 bikini modelleri incelendiğinde taşa çarpan yenilikler arasında taşlı modeller yer alıyor. Taşların kullanımı yerine göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak çok sık tatil beldelerinde görülecek olan şeritlerin üstünde taşların yapıştırılması görülecek gibi duruyor. Tabi cesur bikini modelleri isteyenler için fotoğrafta da olduğu gibi göğüs dekoltesi de olan ve şeritlerindeki taşlarıyla farklı bir hava yaratan modeller de mevcuttur.

2- Yüksek Bikiniler

Geçmişte daha çok düşük ve normal bikini atlarına denk gelmek mümkündür. Ancak geçtiğimiz sene ile birlikte sadece bikinilerde değil, tüm giyim sektöründe yüksek bel kıyafetlere denk gelmek mümkün oldu. Bu sene de oluşturulan bu moda devam edecek gibi duruyor. Bikinilerde yüksek belli geniş görüntüye sahip bikiniler mevcuttur.

2021-bikini-modelleri

2021 bikini modelleri kategorisinde sergilenenler arasında görsel incelendiğinde yüksek bel bikiniyi görebilirsiniz. Kilo konusunda şikâyet ya da çekincesi olanlar için özellikle toparlayıcı görevi üstlenen bu tarz bikiniler bulunmaktadır. H&M bikini bölümünde bakıp görebileceğiniz modeller arasındadır. Fotoğraftaki gibi bu tarz bikinilerde üst kısmın fırfır gibi hareketli detayları olabileceği gibi sade görünümler de olabilir.

3- Omuz ve Kuyruk Detayı

Düz bikini ve kıyafetlerden sıkılanlar için omuz detaylı hareketlilik en sık karşılaşılan durumlar olmuştu. Bikinilerde de dilerseniz omuzda bulunan fırfır, katlamalı görüntüleri yakalayabilirsiniz. Omuzlarınızın güneşlenme sırasında iz kalmamasına dikkat ediyorsanız mutlaka lastikle bulunup oynatabileceğiniz düzeyde olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece daha rahat güneşlenebilirsiniz.

2021-bikini-modelleri

Görselde bulunan 2021 bikini modelleri defilesinde sergilenen bikinide arka kısmında da hareketlilik görmek mümkündür. Bikininin bağlamalı model olması ile arka kısmından sarkan bir bölüme sahip olmak rahat olacaktır. Tabi durum ve isteğinize göre kuyruk kısmının uzunluğuna karar verebilirsiniz. Bağlamaya göre de kısalığını ayarlamak mümkün olacaktır. Brazilian bikini modelleri arasında buna benzer bikinileri bulabilirsiniz.

4- İp Detaylı Cesur Bikini Modelleri

2021-bikini-modelleri

Yaz aylarında cesur bikini modelleri kullanmak isterseniz ip detaylı oluşturulmuş, dekoltesi diğerlerine göre biraz daha fazla olanları tercih edebilirsiniz. Çoğu zaman cesur denildiğinde akıllara kırmızı gelse de elbette teninize uyuma göre renk değişikliği yapabilirsiniz.  Görselde de görebileceğiniz üzere iplerin bikiniyi bir bütün hale getirdiği aynı zamanda estetik bir görüntüyü de yakaladığı parçalar mevcuttur. Oysho, Penti gibi farklı markaları araştırarak bu modelleri bulabilirsiniz. Yurt dışı kaynaklı markalara da mutlaka bakmalısınız.

5- Toparlayıcı ve Kültürel Esintiler

Tek ve bilinen renklerin aksine hem biraz kültürel hem de nostaljik havalar yakalamak için 2021 bikini modelleri arasında renklenmişleri tercih edilebilir. Tek renkten ziyade çok rengin uyumunu ortaya koyan bikinilerin alıcıları ve beğenenleri de çok sayıda olabiliyor. Görselde paylaşılan modelde farklı kılan bir diğer unsur da bikini kullanan çoğu kadının dert yandığı göğüslerin duruş kısmı için oluşturulmuştur.

2021-bikini-modelleri

Bikinilerin iç kısmında kullanılan malzemeye göre göğüs duruşu değişmektedir. Özellikle alttan destekleyici bir duruma alışıksanız bikini içinde göğüsleriniz istediğiniz gibi olmayacaktır. İstediğiniz görünümü elde etmek için üst bikini parçasında destek olması gerekir. Tabi bu desteğin estetik görüntüye sahip olması da lazımdır. Görseldeki gibi hem estetik hem de toparlayıcı bikini modellerini seçmeniz işinizde kolaylaştırıcı olacaktır.

6- 2021 Bikini Modelleri| Straplez Leopar Desenleri

Straplez modeller çoğu kıyafette görebileceğimiz bir durum olmuştur. 2021 bikini modelleri arasında da elbette eskiden olduğu gibi karşılaşılacak bir görünümdür. 2021 yılında straplez modeller ile birlikte gerek çiçekli gerekse leopar desenlerini görebilirsiniz. Desen olarak kabarık üç boyutlu çiçekler, leopar desenler yine yer alıyor. Her marka tasarımcısına göre bunu farklı şekillerde ortaya koyabiliyor.

 

2021-bikini-modelleri

Yaz denilice akıllara bikini, deniz, kum ve güneş geliyor. O an eğlenceli anlar yaratsa da gerek deniz suyu gerekse fazla güneşe maruz kalmak saçları yıpratabilmektedir. Saçlarınızın ileri düzey zarar görmeden bakım ile toparlanacağını biliyor musunuz? Doğal yöntemler bu konuda yardımcınız olacaktır. Doğal Saç Bakımı Nasıl Yapılır? 5 Yöntemle Saç Güzelliği yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir