1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Bakım ve Güzellik
  3. 6 Soruda Bulgar Kremi Nedir? Zdrave Faydaları Nelerdir?

6 Soruda Bulgar Kremi Nedir? Zdrave Faydaları Nelerdir?

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Her yaştan birey tarafından kullanılan Bulgar kremi nedir? Zdrave cilde faydaları nelerdir? Cilt en hassas olan ve önem verilen noktalardan birisidir. Bu nedenle onu korumaya, canlı tutmaya ve iyi bakmaya dikkat edilir. Çeşitli bakım maskeleri, kremler, doğal ürünler, gıda lifleri ve çeşitli içeceklerin artıkları ile cilde peeling uygulanır. Bazen de sade su ile yıkayıp geçilebilmektedir. Yine de en iyi onarıcı kremi aranır ki kısa sürede cilt en iyi şekilde toparlanabilsin.

Cildi gençleştiren, yenileyen, sivilceler ile baş edebilen kremler herkesin ilgisini oldukça çekmiştir. Kadınların hassas bir tavır sergilediği cilt bakımı için birçok krem çeşitli markalarca üretiliyor. Bu konuda kişilerin karşısına çok özel bir krem çıkıyor. Öyle ki her derde deva denilse pek yanlış olmaz. Şimdi hep birlikte tabiri caizse bu mucizevi kremi inceleyelim.

Bulgar Kremi Nedir? Zdrave Nedir?

Son dönemlerde adından oldukça söz ettiren bakım ürünlerinden birisi olan Bulgar kremi nedir? Bulgar krem olan Zdrave nedir, ne işe yarar? Önceleri sadece Bulgaristan sınırları içerisinde adından söz ettiren krem, şimdilerde Türkiye gibi daha birçok ülkede de kendini tanıttı. Bulgaristan halkının nesillerdir kullandığı bu krem cilt sorunlarına karşı kendini kanıtlamış ve uzman kişilerden onayını almıştır.

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Bulgaristan’daki hemen hemen her evde bulunan bu mucizevi krem, zaman içerisinde Türklerin de evinde yer edinmeye başladı. Diğer bir adı Zdrave krem olan bu krem kadınlar başta olmak üzere pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Gençlerin de ilgi odağı olmayı başaran bu kremin sivilce üzerindeki etkisi  tartışılmaya neredeyse kapalıdır.

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Her geçen gün gelişen teknoloji ve yeni buluşlar ile birleşen ürünler alıcılara firmalarca sunuluyor. Fakat bu Bulgar kremi içeriğinde bulunan doğal özler ile birlikte yoğun bir nemlendirme özelliğine sahiptir. Ayrıca besleyici olmasının yanında cilt sorunlarının büyük bir çoğunluğunu giderebilmektedir. Yoğun çinko ile hazırlanılmış olan krem, cildinizin iltihaplardan korunmasını sağlamaktadır.

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Çatlaklıklar, güneş izleri, sivilce iltihapları, balık pulu benzeri hastalıkları ve uçuk gibi yoğun iltihaplı bölgelerde Bulgaristan yapımı olan bu krem oldukça iş görmektedir. Bu doğrultuda Zdrave krem hakkında merak edilen konular gün geçtikçe artmaktadır.Peki ya Zdrave krem ne işe yarar, içindekiler neler ve egzama gibi hastalıklara da iyi geliyor mu? Araştırmaların derlenerek toparlandığı ve en çok sorulan sorular hakkında kısa bilgi içerikleri yazının devamında mevcuttur.

Zdrave Krem Ne İşe Yarar?

Alınan kremleri amaçlarına uygun bir şekilde kullanılması doğru tedavi için en önemli adımlardan bir tanesidir. Her krem her sorun için veya vücuttaki her bölge için uygunluk taşımayabilir. Bu doğrultuda siz değerli okuyucularımız için Zdrave Krem ne işe yarar adlı başlıklı kısa bir liste hazırlandı.

  • Ciltteki yağ oranını düzenleyebilen Bulgar kremi, iltihaplı sivilce sorunlarına karşı direnç göstermektedir. Böylelikle sivilceler en hızlı şekilde iyileşme kaydediyor.
  • Hamilelik sonrası veya normal çatlaklıkları gidermede yardımcı olmaktadır. Derideki çatlaklıklar sıkılaştırılarak selülitlerin yok olmasını sağlar.
bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir
Bulgar Kremi Nedir? Zdrave Faydaları Nelerdir?
  • Ağda gibi tüy alma ya da soğuğa maruz kalma durumunda oluşan tahrişlerde cildinizin onarılmasını ve canlı kalmasını sağlamaktadır.
  • Kuruluk nedeniyle ciltte oluşan döküntüleri içeriğindeki nemlendirici etkisi ile önlemektedir. Böylelikle cildin pürüzsüz ve parlak görünmesine yardımcı olur.
  • Bütün zararlı böceklere karşı olmasa da pek çok böcek sokmalarına karşı kaşıntı ve acıyı dindirme özelliğine sahiptir.

Zdrave Krem Nasıl Kullanılır?

Makyaj sever kadınların makyaj bazı olarak sıkça kullandığı bu ürünü en ufak kazalarında dahi anlık müdahale ve acınızı dindirmesi için kullanabilirsiniz. Ayrıca sivilce ve uçuk oluşacağını anladığınız zaman hemen o bölgeye Bulgar kremi sürerek oluşacak büyük iltihapları erkenden önleyebilirsiniz.

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Eğer ki çoktan bir sivilce oluşmuş ise yine gece uyumadan önce isterseniz tüm bölgeye isterseniz de sadece sivilce üzerine sürebilir ve uyuyabilirsiniz. Sabah uyandığınızda zaten kremin emilmiş olduğunu ve sivilcenizde iyileşme başlangıcı oluştuğunu fark edeceksiniz. Unutmayın, her yeni bir güne başladığınızda yüzünüzü bol su ile durulamalısınız.

Zdrave Krem Yara İzi Giderir mi?

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Sivilce, uçuk ve cilt kuruluğu gibi hassas konularda çok iyi sonuç verdiği bilinen bu kremin yara izleri konusundaki etkisi pek çok kişi tarafından tam olarak bilinmemektedir. Zdrave krem yara izi giderir mi sorusunun cevabı evettir. Yanmış bölgeyi bol su ile iyice temizleyip dezenfekte ettikten sonra Bulgar kremi kullanarak yara izi olan bölgeye rahatlıkla sürebilirsiniz. Ayrıca böcek ısırığı, hafif sıyrık gibi durumlarda Zdrave krem yara izi gidermede en az kişisel bakım kadar son derece iyidir.

Zdrave Krem Egzamaya İyi Gelirmi?

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Yüksek nemlendirici özelliği nedeniyle sedef ve egzama hastalıklarına iyi gelmektedir. Sorun yaşadığınız bölgeye gece uyumadan önce sürdüğünüz kremi, sabah uyandığınızda bol su ile durulamanızı öneriyoruz. Fakat çok şiddetli egzama rahatsızlıklarında doktorunuza danışmanızı ve doktor önerisi ile kremi kullanmalısınız.

Zdrave 3gpabe Krem İçindekiler Nelerdir?

Yoğun çinko etkisi ile nemlendirme özelliği sağlayan bu kremin içerisinde çeşitli bileşenler bulunmaktadır. Bulgar halkı bu konuda gerçekten mucizelere imza atmış gibi duruyor. İçinde bulunan anflamatuar sayesinde hafif ağrılarınızı ve kızarıklarınızı önleyebilmektedir. Fakat şiddetli ağrı ve kızarıklarınızda doktorunuza danışmanızda fayda var.

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Bulgar kremi içerisinde bulunan çeşitli maddelere karşı alerjisi olanlar mutlaka vardır. Bunun için kullanmadan önce prospektüsleri okumanız önerilmektedir. Bu doğrultuda kullanma sıklığınızı ve şeklini ayarlayabilirsiniz. Unutmayın ki, 3gpabe krem içindekiler oldukça normal doğal içeriklerden oluşmaktadır.

1- Zdrave Krem Domuz Yağı Var Mı? Bulgar Kremi Helal Mi?

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Zdrave 3gpabe krem domuz yağı ve paraben içeriyor mu, Bulgar kremi helal mi gibi sorular sosyal medyada oldukça sık bir şekilde kişilerin karşısına çıkmaktadır. Bu gibi soruların cevabı oldukça nettir. Hayır. 3gpabe krem asla domuz yağı ve paraben içermemektedir. Elbette ki alacağınız Bulgar kreminin markasına dikkat etmenizde fayda var.

2- Tüm Macır Kremi içinde Domuz Yağı Bulunur mu?

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Macırlar tarafından getirilen kremler mancır kremi olarak adlandırılmaktadır. Macır muhacir kelimesinden gelerek inanılan dinin daha iyi yaşanabileceğine inanılan topraklara göç eden kimselere denmektedir. Bu durumda olan kişilerin getirdiği kremlerin hepsinde domuz yağı vardır ya da yoktur demek mümkün değildir. Getirilen ülke içerisinde domuz yağı güzellik sektöründe kullanılıyorsa kullanılma ihtimali vardır. Ancak Zdrave içinde bulunmamaktadır.

Bulgar Kremi Kullanıcı Yorumları Nelerdir? Zdrave Krem Kadınlar Kulübü Kullanıcı Deneyimleri

Bulgar kremi kullanmaya başlamadan önce kullanıcı deneyimlerine ulaşmak önemlidir. Özellikle Kadınlar Kulübü gibi sitelerde deneyim elde etmiş kişilerin yorumları önem taşımaktadır. Kullanıcıların Zdrave kadar Bulgaristan kremi Achromin için de olumlu yorumları mevcuttur. Yanık, düşme ve yaralanma durumlarında ortaya çıkan kötü senaryoyu yok etmek için el altında bulunması gerektiği öneriliyor.

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Acil durumların dışında Zdrave krem Bursa ya da farklı büyükşehirlerden, sivilce ya da özellikle soğuk havalarda çatlaklara karşı alınıp denenmiştir. Çatlakların dayanılmaz acısını dindirdiği gibi ciltte yağlı his bırakmadan derinlemesine bir nemlendirme sağlamıştır. Sivilcelerin tek gece sonrasında dahi sönmeye başladığı, kabuklanma sonrası da 1-2 gün içinde yok olduğu gözlemlenmiştir.

bulgar-kremi-nedir-zdrave-faydalari-nelerdir

Kullanılan cilt ürünlerinin birçoğunda temel amaç istenmeyen durumları (sivilce, leke ve siyah nokta vs.) gidermek aynı zamanda güzel bir cilt elde etmek bulunur. Ancak yapılan araştırmalara göre kimi kişilerin kullandığı cilt ürünleri neticesinde cildinin daha kötüleştiği görülmektedir. Bu yüzden birçok kullanıcı doğal ürünlere başvurmaya başlamıştır. Organlara ve fiziksel sağlığa olduğu faydası kadar ciltte de etkili olan bal hakkında ne kadar bilginiz bulunuyor? Dilerseniz Ballı Yüz Maskesi Nasıl Yapılır? 6 Farklı Ballo Yüz Maskesi Tarifi yazımıza bakabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yap